Chirurgia dnia jednego

Chirurgia dnia jednego

W ramach ZABIEGÓW CHIRURGII JEDNODNIOWEJ wykonujemy procedury, po których maksymalny pobyt Pacjenta po operacji nie przekracza 24 godzin. Dzięki takiemu postępowaniu skracany jest czas oczekiwania na zabieg i minimalizowane jest ryzyko powstania zakażeń po zabiegowych. Znaczne skrócenie pobytu chorego pozwala na obniżenie stresu związanego z samym zabiegiem. Pacjenci przebywają w komfortowych warunkach, a po przebytej operacji mają skrócony okres niezdolności do pracy.

Okulistyka

Operacje zaćmy wykonywane są metodą fakoemulsyfikacji, z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku soczewek. Operacja zaćmy polega na usunięciu, poprzez bardzo małe nacięcie, chorej soczewki i wstawienie w jej miejsce nowej sztucznej soczewki. Zabieg wykonuje zawsze doświadczony operator, a pacjent jest pod opieką anestezjologa.

Chirurgia

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi operacje przepukliny pachwinowej, pępkowej z wszczepem siatki, chirurgiczne wycięcie zmian.

Chirurgia naczyniowa

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi stripping żyły odpiszczelowej, odstrzałkowej + RF Laser.

Zabiegi ortopedyczne

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi artroskopia kolana, uwolnienie nerwu pośrodkowego nadgarstka, uwolnienie rozcięgna dłoniowego.

Zabiegi laryngologiczne

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi adenotomia, plastyka przegrody nosa.

Zabiegi urologiczne

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi EKC, orchidektomia

Zabiegi ginekologiczne

W ramach specjalizacji wykonywane są między innymi histeroskopia, abrazja diagnostyczna. LASEROTERAPIA MONALISA TOUCH™