24 lata
doświadczenia
Usuwanie zaćmy
w jeden dzień!
Chirurgia
jednego dnia

Aktualnie poszukujemy

kandydatek / kandydatów do pracy na następujące stanowiska

Więcej informacji
600 290 887

Aplikacje prosimy wysyłać na adres

itsanakas@oko-med.com.pl

Lekarka/Lekarz Urolog

Miejsce pracy: Mickiewicza 47, Grudziądz

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna opieka medyczna and Pacjentem
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:

  • Tytułu lekarza specjalisty w dziedzinie urologii
  • Aktualnego prawa do wykonywania zawodu
  • Orientacji na pacjenta
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Obsługi komputera

Oferujemy:

  • Indywidualnie  dopasowaną  formę i warunki zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, w miłej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: itsanakas@oko-med.com.pl tel. 600 290 887

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane pracą w Oko-Med prosimy o przesyłanie CV na adres email itsanakas@oko-med.com.pl

Lekarka/Lekarz Okulista

Oczekujemy:

  • dbałości o wysokie standardy medyczne w placówce;
  • umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na jakość obsługi Pacjenta
  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
  • indywidualnie dopasowaną formę zatrudnienia i warunki pracy
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział szkolenach, akademiach lekarskich i konferencjach
  • możliwość skorzystania z pokoju hotelowego

Optometrystka/Optometrysta

Zakres obowiązków:

  • badanie wzroku dzieci/dorosłych
  • umiejętność wykonywania okulistycznych badań diagnostycznych
  • dobór szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych
  • umiejętność dopasowania soczewek kontaktowych wraz z nauką ich zakładania, zdejmowania i pielęgnacji
  • dobór odpowiednich uszlachetnień i filtrów barwnych poprawiających jakość widzenia
  • wsparcie merytoryczne Doradcy Klienta w procesie obsługi klienta
  • utrzymywanie najwyższych standardów obsługi
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe potwierdzone stosownymi dokumentami kwalifikacyjnymi
  • min. dwuletnie doświadczenia na stanowisku Optometrystki / Optometrysty
  • wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia
  • precyzji i dokładności przy realizacji zadań oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • elastyczne formy współpracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w renomowanej placówce z wieloletnim doświadczeniem

Pielęgniarka /Pielęgniarz operacyjny

  • Asystowanie do zabiegów
  • Przygotowanie narzędzi i materiałów
  • Sterylizacja
  • Dokumentowanie czynności pielęgniarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister pielęgniarstwa)
  • Czynne prawo wykonywania zawodu
  • Wymagana specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Otwartość na  interdyscyplinarną współpracę z pacjentami, lekarzami i współpracownikami
  • Rzetelność, sumienność i uczciwość, wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność , orientacja na Pacjenta i jego potrzeby
  • Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na bloku operacyjnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • forma zatrudnienia kontrakt lub umowa zlecenie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie  8 lub 12 h oraz wybrane weekendy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).